URAS KİMYA, SIGN İstanbul 2015’te ziyaretçileriyle buluşacak
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

URAS KİMYA, SIGN İstanbul 2015’te ziyaretçileriyle buluşacak

URAS KİMYA, sektöre ilk adımlarını 1997'li yılların başında atarak, yaşamını renk bilgisi üzerine kurmuş bir kimya şirketidir. Firmamız kimya sektöründeki faaliyetlerine; pigment baskı boyaları ve baskı yardımcı kimyasalları üretim ve satışını yaparak devam etmektedir.

Kurulduğumuz günden beri kaliteli ürün ve güvenilir hizmet alt yapısı ile üretimlerimize devam ederek, günümüzde Avrupa ve Asya pazarındaki tekstil firmalarının tercih ettiği bir firma olmayı başaran ekibimiz baskı boyla kimyasalları ürün tedariğinde URAS KİMYA Markası'nın sektörde güçlü bir yer edinebilmesi için çalışmalarına devam etmektedir.

Fabrikamızda, teknolojik cihazlar ile donatılmış laboratuvarımızdan, sektör gelişimlerini Ar-Ge faaliyetlerimiz ile yürüterek müşterilerimize satış sonrası teknik destek hizmetlerimize devam etmekteyiz. URAS KİMYA olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerle bilgi birikimimiz ve teknolojik alt yapımızı birleştirerek müşterilerimizle ortak projeler geliştirmeyi amaçlamaktayız.

Üretim, Ar-Ge, ofis ve depolarımız ile 5.000 M2 kapalı alanda, yıllık 3.500 m3/yıl kapasiteyle faaliyet göstermekteyiz. Yıllar içinde edindiğimiz bilgi birikimi ile ürünlerin ihracatı konusunda her geçen gün uzmanlaşan firmamız; yurt dışı pazarında aranan bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Ar-Ge çalışmalarına ve üretim faaliyetlerine yapacağımız yatırımlar ile piyasayı yönlendiren, müşteri odaklı beklentilere yanıt veren, kolay erişilebilir, güvenilir bir firma olarak oluşturduğumuz marka ve vizyon ile sektördeki faaliyetlerimize devam edeceğiz.

Çünkü bizler biliyoruz ki;
“Bizi biz yapan en önemli unsur müşteri memnuniyetimizdir.”