31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Yeniden yapılacak genel seçim Endüstriyel Reklam sektörüne canlılık getirecek

1 Kasım’da tekrarlanacak olan genel seçimler, partilerin kampanya sürecinde endüstriyel reklam sektörüne canlılık getirdi. Bu dönemsel pazar fırsatından daha çok pay almak isteyen endüstriyel reklam üreticileri ve promosyon firmaları, kısa süreli kampanyalara uygun, fark yaratan ve milletvekili adaylarına ekonomik çözümler sunan yeni malzeme ve teknolojileri, 10 Eylül’de başlayacak olan SIGN İstanbul Fuarı’nda bir arada bulabilecek.

İFO Fuarcılık tarafından bu yıl 17.’si düzenlenen Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul, yenilenecek olan genel seçimler öncesi kapılarını açıyor. Yeniden yapılacak genel seçimlerin pek çok sektörde stres yarattığını vurgulayan İFO Fuarcılık Satış Direktörü İpek Saltık, “Endüstriyel reklamcılar ve promosyon firmaları ise heyecanlı bir bekleyişe geçti. Partilerin ve milletvekili adaylarının yoğun kampanya trafiğine sahne olan genel seçimler, bu sektördeki firmalar için büyük bir dönemsel pazar anlamı taşıyor. Rakiplerine fark yaratıp öne geçmek isteyen endüstriyel reklamcılar, seçim öncesi son teknolojik yenilikleri ve farklı malzeme çeşitlerini dört gün sürecek SIGN İstanbul 2015’te görebilecek” dedi.

Seçim kampanyalarına dair tüm yenilikler bir arada!

Artık seçim propagandalarının billboard, bayrak ve pankartlarla sınırlı kalmadığı günümüzde; iç ve dış mekan kullanımına uygun LED teknolojiler, kayan yazılar, dokunmatik ekranlar, duyuru ve reklam panoları, tanıtım standları, promosyon ürünleri, şehir mobilyaları gibi pek çok alternatif bulunuyor. Bu yıl 17.’si gerçekleştirilecek olan SIGN İstanbul, tüm bu ürün, hizmet ve teknolojileri büyük bir ticari etkinlik çatısı altında buluşturarak, endüstriyel reklamcılar ile seçim kampanyalarını yürüten partilere birçok seçenek bulma fırsatı yaratacak.

Yenilenecek genel seçimler öncesi, endüstriyel reklam ve dijital baskı alanında, teknoloji şovuna ev sahipliği yapacak olan SIGN İstanbul 2015 ile ilgili detaylı bilgi ve online davetiye almak isteyenler, www.SIGNistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.